AUTO TUNING-CENTRUM Aktualności  |  Sklep-Oferta specjalna  |  Katalogi  |  Sport O firmie  |  Kontakt  
 
 
 
ZAWIESZENIA SPORTOWE
TŁUMIKI SAMOCHODOWE
TŁUMIKI MOTOCYKLOWE
FELGI ALUMINIOWE I OPONY
SPORTOWE FILTRY POWIETRZA
OKLEINY KOKPITOWE
AKCESORIA
ZESTAWY TUNINGOWE
HAMOWNIA TRAKCYJNA
NAPISZ DO NAS
STRONA GŁÓWNA

SEBRING
27.czerwca 1998r wraz z otwarciem nowego centrum technologicznego zaczęła się nowa epoka dla Sebringa. Na 10tys.m2 powierzchni zostały na nowo opracowane ciągi konstrukcyjne. Zaczynając od projektowania, poprzez produkcję a na laboratoriach homologacyjnych kończąc, wszystko jest spod znaku high-tech. Wykorzystywane przy konstruowaniu tłumików laboratoria akustyki i kontroli spalin oraz hamownia i odcinek do prób drogowych gwarantują, że wyrób końcowy jest zgodny z najnowszymi regulacjami prawnymi EWG. Komputerowe stanowisko pomiaru mocy dostosowane jest do testowania pojazdów o mocy do 900KW, w tym motocykli, samochodów o napędzie 4WD oraz bolidów formuły 1.

Czerwiec roku 2002 wyznacza kolejny znaczący krok rozwoju Sebringa. Następuje otwarcie nowego ośrodka badawczo-rozwojowego sound-TEC, umożliwiającego przeprowadzenie pełnego procesu konstrukcyjnego układów wydechowych bez udziału samochodu!

Tylko 10% produkcji Sebringa pozostaje w Austrii - pozostała część eksportowana jest do 30 krajów świata, w tym również do Polski
sebring
strona główna
Projekt i wykonanie:
pcpoint.pl
AUTO TUNING-CENTRUM
ul. Łysakowska 25 PL04-528 Warszawa
tel.: +48-22-8125950; fax +48-22-8127343, 8420728
e-mail: atc@atc.com.pl
strona główna  |  do góry