Tłumiki
AUTO TUNING-CENTRUM Aktualności  |  Sklep-Oferta specjalna  |  Katalogi  |  Sport O firmie  |  Kontakt  
 
 
 
ZAWIESZENIA SPORTOWE
TŁUMIKI SAMOCHODOWE
TŁUMIKI MOTOCYKLOWE
FELGI ALUMINIOWE I OPONY
SPORTOWE FILTRY POWIETRZA
OKLEINY KOKPITOWE
AKCESORIA
ZESTAWY TUNINGOWE
HAMOWNIA TRAKCYJNA
NAPISZ DO NAS
STRONA GŁÓWNA

TŁUMIKI MOTOCYKLOWE
Sebring to:

Hałasem zainteresowane są w sposób szczególny władze...
Jazda motocyklem to są emocje. Emocje to także dźwięk motoru - to mocny klang czystej mocy. Tak więc dźwięk, nie hałas, powinien towarzyszyć jeździe motorem. Sebring postawił sobie od początku za cel zaoferowanie swoim klientom pełnego dźwięku, nie prowokującego jednak do odbioru jako hałasu. Pomocne przy tym jest wieloletnie doświadczenie udziału w wyścigach, gdzie w pierwszej linii liczą się osiągi, gdzie jednak odpowiednie wytłumienie staje się coraz istotniejsze.

Żaden z producentów nie oferuje tak szerokiej gamy tłumików motocyklowych z homologacją (ABE), co Sebring. Co najistotniejsze - tłumiki te nie są ani „niezbyt głośne”, ani „prawie seryjne” – one grają dopuszczalnym przepisami, pełnym Sebring-Sound !!!. I czy to Enduro, czy Naked-Bikes, czy Superbike – Sebring ma pasującą ofertę. -Pasującą oznacza ponadto, że wszystko pozostaje na swoim miejscu a na czas urlopu nie jest się zmuszonym np. do rezygnacji z montażu bagażnika.

Dzięki zastosowaniu najlepszych technik wytwarzania i najlepszych materiałów homologowane tłumiki Sebringa mają 2 lata gwarancji. Używane w produkcji materiały to tytan, aluminium, stal nierdzewna, włókno węglowe i alucarbon (połączenie włókna węglowego i aluminium). Design alucarbon to przekonujący sygnał, po uruchomieniu serii tłumików tytanowych, iż wykorzystanie technologii kosmicznych staje się stałym elementem w procesach high-tec Sebringa.
Układy wydechowe do cruiserów są z kolei chromowane, co zapewnia im nie zmieniony wygląd przez wiele lat.
Gwarancją najwyższej jakości tłumików było i jest wsparcie się Sebringa na doświadczeniach takich zawodników jak Cadalora, Appel czy Knobloch.

Układ idealny to: Sebring homologowany na ulicę a na tor – wersja Racing, czyli np. Twister. Przy tym jest to układ bardzo wygodny i elegancki technicznie, gdyż zamiana tłumików nie wymaga skomplikowanych zabiegów monterskich. Oferowane przez Sebringa zawodnikom tłumiki serii Racing są wprawdzie w ruchu ulicznym trochę za głośne, ale przez to, iż charakteryzują się w całym zakresie prędkości obrotowych odczuwalnym przyrostem mocy, to czynią z motocykla prawdziwego.

dalej...
   
   

 

strona główna
Tu znajdziecie kilka powodów, dla których warto zainteresować się Sebringiem...
Projekt i wykonanie:
pcpoint.pl
AUTO TUNING-CENTRUM
ul. Łysakowska 25 PL04-528 Warszawa
tel.: +48-22-8125950; fax +48-22-8127343, 8420728
e-mail: atc@atc.com.pl
strona główna  |  do góry