AUTO TUNING-CENTRUM Aktualności  |  Sklep-Oferta specjalna  |  Katalogi  |  Sport O firmie  |  Kontakt  
 
 
 
ZAWIESZENIA SPORTOWE
TŁUMIKI SAMOCHODOWE
TŁUMIKI MOTOCYKLOWE
FELGI ALUMINIOWE I OPONY
SPORTOWE FILTRY POWIETRZA
OKLEINY KOKPITOWE
AKCESORIA
ZESTAWY TUNINGOWE
HAMOWNIA TRAKCYJNA
NAPISZ DO NAS
STRONA GŁÓWNA

TŁUMIKI MOTOCYKLOWE

What is what?

Tłumiki serii jet stream prezentują szczególnie wyraźnie knowhow Sebringa. Optycznie wspaniałe, charakteryzują się takim dźwiękiem i przyrostem mocy, jakich nie znajdziecie gdzie indziej. Cena jest przy tym na tyle korzystna, że gdzie indziej w podobnej znajdziecie tylko „no names”. Wykończenie wariantowo: alu, carbon, tytan i alucarbon. Przekrój owalny.

Z homologacją lub w wersji racingowej. Wykonanie: alu, carbon lub tytan. Mocowanie 54/76mm. Przykręcane bądź osadzane sprężynowo. Przekrój okrągły.

Tylko w wersji racingowej. Wykonanie: alu, carbon, tytan i alucarbom. Mocowanie 54/76mm. Przykręcane bądź osadzane sprężynowo. Przekrój owalny.

Tłumik o specjalnej budowie, umożliwiający zastosowanie zarówno w wyścigach motocyklowych, jak i “na ulicę”. Wymontowanie wewnętrznej wkładki tłumika zamienia motocykl w prawdziwie racingową maszynę.
Produkowane są w wersjach racing oval oraz jet stream racing m.in. do motocykli BMW, Honda, Kawasaki, Suzuki i Yamaha. Wykonanie: alu, włókno-węglowe, tytan i alucarbon.

To najnowszy model tłumika do sportowych off-roadów. Dyfuzor daje się wy/wmontowywać, tym samym zapewnia pełną swobodę wyboru trybu jazdy - racing, czy też "homologowana ulica"... Produkowany jest w wersji alu i tytan.

Wykonane z polerowanej elektrochemicznie, tytanowej stali, pasują zarówno do tłumików racingowych, jak i homologowanych – na ulicę. Pracują w układzie 4-2-1. Mocowanie 54/76mm.


 

powrót
   
   

 

strona główna
Tu znajdziecie kilka powodów, dla których warto zainteresować się Sebringiem...
Projekt i wykonanie:
pcpoint.pl
AUTO TUNING-CENTRUM
ul. Łysakowska 25 PL04-528 Warszawa
tel.: +48-22-8125950; fax +48-22-8127343, 8420728
e-mail: atc@atc.com.pl
strona główna  |  do góry